Location : Home > M > MV036T240M005
MV036T240M005
Share on FacebookShare on Facebook
MV036T240M005 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MV036T240M005 32939 Vicor 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MV036T240M005 25000 Vicor 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146308-0-08 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-146308-0-08 IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146308-0-08 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 16POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
9-146308-0-08 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 16POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
102162-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
102162-8 Original 39016 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
102162-8 STOCK 46490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
102162-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 34POS .100 GOLD EKT Electronics Co., Ltd
102162-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 34POS .100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
830-80-036-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
830-80-036-20-001101 Preci-Dip 147320 2016+ CONN HDR 36POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
830-80-036-20-001101 Preci-Dip 299170 2016+ CONN HDR 36POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com