Location : Home > M > MURF30010R
MURF30010R
Share on FacebookShare on Facebook
MURF30010R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
25-0508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 25POS GOLD
25-0508-20 Aries Electronics 157570 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS GOLD Unitronix Electronics Limited
25-0508-20 Aries Electronics 277690 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25-0508-20 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387298261 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC BRS 21 ASY EPV
823-22-040-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-040-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-040-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-040-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 40POS DUAL .177 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-040-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 40POS DUAL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
66506-051 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
66506-051 Amphenol FCI 278930 2016+ QKE HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66506-051 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66506-051 FCI 8000 2012+ QKE HDR TPC Global Service Co.Ltd.
66506-051 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
N3432-6303RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
N3432-6303RB 39064 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
N3432-6303RB ELECTRONIC 26719 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
N3432-6303RB IC 38650 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
N3432-6303RB N/A 98500 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
103688-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
103688-3 STOCK 46340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
103688-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE 4POS .1 UNLOAD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
103688-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE 4POS .1 UNLOAD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
43650-0813 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold