Location : Home > M > MU14-250DMX-BOTTLE
MU14-250DMX-BOTTLE
Share on FacebookShare on Facebook
MU14-250DMX-BOTTLE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX16R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 4-20 AWG
ATX16R Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATX16R Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATX16R Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM RED TPC Global Service Co.Ltd.
803-83-068-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
831-83-014-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-014-30-001101 Preci-Dip 157110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-014-30-001101 Preci-Dip 297750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90148-1108 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
150244-5122-TB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
431201-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0347290161 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.100" (2.54mm)
1744037-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
1744037-5 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1744037-5 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1744037-5 TE Connectivity AMP Connectors 147200 2016+ CONN HEADER 5POS VERT .200 TIN Unitronix Electronics Limited
1744037-5 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ CONN HEADER 5POS VERT .200 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com