Location : Home > M > MU1005-221Y
MU1005-221Y
Share on FacebookShare on Facebook
MU1005-221Y distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MU1005-221Y ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MU1005-221Y SMD 827600 BOURNS/TI 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MU1005-221Y SMD 80000 BOURNS 17+ EKT Electronics Co., Ltd
MU1005-221Y 789415 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MU1005-221Y 789415 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02F-18-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
ATS-08A-20-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
2SA1552T-H Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 160V 1.5A TP
2SA1552T-H IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2SA1552T-H ON Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2SA1552T-H ON Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2SA1552T-H ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT BIP PNP 1.5A 160V EKT Electronics Co., Ltd
VS-VSKU56/06 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 60A ADD-A-PAK
VS-VSKU56/06 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKU56/06 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-05H-158-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
ATS-13B-177-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412
8-6609089-1 Filters Power Line Filter Modules FILTER TUBULAR 16A W/AWG WIRE
8-6609089-1 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DB045120WE12238BJ1 Filters Feed Through Capacitors 1200pF Feed Through Capacitor 11000V (11kV) 50A Axial - Threaded Terminals
DB045120WE12238BJ1 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DB045120WE12238BJ1 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2425-001-X5U0-101AALF Filters Feed Through Capacitors Feed Through Capacitor 200V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
2425-001-X5U0-101AALF Tusonix 10000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
4211R-11 Filters Ferrite Beads and Chips 469 Ohm Max Ferrite Bead Axial Through Hole 1 Lines
4211R-11 Electronics 27739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4211R-11 IC 36220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4211R-11 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4211R-11 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SHIPLBL-029-50 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL SHIPPING 4"X4" RD/WHT 50PC
SHIPLBL-029-50 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SHIPLBL-029-50 NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LAL03TBR27M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Unshielded Inductor 380mA 430 mOhm Max Axial
LAL03TBR27M N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LAL03TBR27M 38936 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LAL03TBR27M ELECTRONIC 26591 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
LAL03TBR27M IC 39182 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
7447709152 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 650mA 2.3 Ohm Max Nonstandard
7447709152 Distributor 214650 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
7447709152 STOCK 46800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
7447709152 Wurth 47010 1525+ INDUCTOR POWER 1500UH .9A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7447709152 Wurth 57279 2015+ INDUCTOR POWER 1500UH .9A SMD Unitronix Electronics Limited
1782-41F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 7.5¦ÌH Unshielded Molded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
1782-41F Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
1782-41F Electronics 25491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1782-41F IC 37592 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
744052006 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.2¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1.45A 80 mOhm Max 2323 (5858 Metric)
744052006 Wurth 22350 14+ MEGA IC ELECTRONICS.CO.LTD
744052006 Wurth 448 09+ 09+ FAST IC ELECTRONICS CO.LTD
744052006 Wurth 10580 2014+ INDUCTOR POWER 6.2UH 1.45A SMD Ameyic Electronics Limited
744052006 Wurth 41735 1531+ INDUCTOR POWER 6.2UH 1.45A SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
74477110 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 5A 25 mOhm Max Nonstandard
74477110 Wurth 47310 1525+ INDUCT PWR 10UH 5A WHT SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
74477110 Wurth 47310 1525+ INDUCT PWR 10UH 5A WHT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74477110 Wurth 47310 NEW RoHS INDUCT PWR 10UH 5A WHT SMD FindCores Electronics Inc.
74477110 Wurth 57429 2015+ INDUCT PWR 10UH 5A WHT SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com