Location : Home > M > MU10-10RHTX-BOTTLE
MU10-10RHTX-BOTTLE
Share on FacebookShare on Facebook
MU10-10RHTX-BOTTLE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38321-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38321-10-0 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38321-10-0 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-020-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-020-10-269101 Preci-Dip 147520 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-020-10-269101 Preci-Dip 288690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430101-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430101-17-0 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0003091063 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.198" (5.03mm)
1318095-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)
1318095-1 Electronics 27609 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1318095-1 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
1318095-1 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1318095-1 STOCK 46650 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
39-01-3109 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)