Location : Home > M > MTZJT-776.8C
MTZJT-776.8C
Share on FacebookShare on Facebook
MTZJT-776.8C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MTZJT-776.8C ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MTZJT-776.8C DIODE ZENER 6.8V 500MW DO-34 232400 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
282826-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
282826-7 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282826-7 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282826-7 TE Connectivity AMP Connectors 157330 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 10MM Unitronix Electronics Limited
282826-7 TE Connectivity AMP Connectors 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775974001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1775974001 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775974001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 7POS 180 SN 250RL EKT Electronics Co., Ltd
1775974001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 7POS 180 SN 250RL Global Thunder Electronics Co.,Ltd