Location : Home > M > MTL03R0100FE66
MTL03R0100FE66
Share on FacebookShare on Facebook
MTL03R0100FE66 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MTL03R0100FE66 RES 0.01 OHM 3W 1 AXIAL 1243200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766143151G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14SOIC