Location : Home > M > MTCPQKT2P22SGDA
MTCPQKT2P22SGDA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-1452665-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts MCON 1.2 - LL (SWS)
LS-580649-020 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CAB 20 GASKET LOW SMOKE
TV07DT-15-97HN Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CL1R4200 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 40 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
2227667-3 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors ZQSFP+ STACKED RECEPTACLE ASSEMB
1605559 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 1.0mm Crimp Gold
960228-8100-AR-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0382100406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0387136413 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER SR BTS 13 KIT
PCC05DABN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PCC05DABN Sullins Connector Solutions 147220 2016+ CONN HEADER .100 10POS Unitronix Electronics Limited
PCC05DABN IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCC05DABN NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
241-22-1-03 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN
241-22-1-03 CNC Tech 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN Unitronix Electronics Limited
241-22-1-03 CNC Tech 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
241-22-1-03 IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3130-26-0104-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount IDC SOCKET 0.079 26 POS