Location : Home > M > MTC100-BF1-P31CS015
MTC100-BF1-P31CS015
Share on FacebookShare on Facebook
MTC100-BF1-P31CS015 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82340-1722 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPECIAL TRIM KIT 2-PART ALUM
82340-1722 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XA3S500E-4PQG208I Xilinx Inc 8000 16+ 208-BFQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XCS40XL-5PQG208C XILINX 10032 14-15+ QFP-208 Nego IC Co.Doris@negoic.com
XCS40XL-5PQG208C XILINX 75000 2016 QFP208 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCS40XL-5PQG208C Xilinx 1000 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
5M1270ZF324C5N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5M1270ZF324C5N Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MB90349CASPFV-GS-564E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
PA76 N/A 3000 N/A N/A Triple plus Co., Ltd.
PA76 APEC 5000 08+ XingSheng Technology (...
PA76 APEC 5000 10+ Hiresun Electronics ...
AS4C64M16D2-25BINTR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 1G 64MX16 84-FBGA
AS4C64M16D2-25BINTR ALLIANCE 3410 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
AT24C08D-MAHM-T Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 8KBIT 1MHZ 8UDFN
AT24C08D-MAHM-T ATMEL 129 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
AT24C08D-MAHM-T Atmel 28 15+ 8-UDFN (2x3) Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
350-80-126-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
350-80-126-00-106101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 SMD TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-126-00-106101 Preci-Dip 287530 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 SMD TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-102448-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 14 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 20-22 AWG