Location : Home > M > MT36JSF2G72PZ-1G9N1
MT36JSF2G72PZ-1G9N1
Share on FacebookShare on Facebook
MT36JSF2G72PZ-1G9N1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70261-1759 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-1510-2-0350A 10000C
70261-1759 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1458046 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CABLE
1458046 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMS-20LCD-1-9-C 786549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DMS-20LCD-1-9-C 38964 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
70098-1519 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
MC100LVE222FAR2G Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 1.5GHz 52-LQFP
MC100LVE222FAR2G IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MC100LVE222FAR2G ON 26269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2904079 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE
8N3SV76FC-0138CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 148.5MHz 6-CLCC
8N4SV76LC-0160CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz 6-CLCC
8N3SV76FC-0144CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
CY2309CZXI-1H Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK ZDB 9OUT 133MHZ 16TSSOP
CY2309CZXI-1H 6798954 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CY2309CZXI-1H CYPRESS 10000 2013+ 3.3V Zero Delay Clock Buffer World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
XA3S250E-4VQG100I N/A 12500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XA3S250E-4VQG100I Xilinx Inc 8000 16+ 100-TQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MT29F128G08CFCGBWP-10M:G Integrated Circuits (ICs) Memory MLC 128G 16GX8 TSOP DDP
IS61WV25616EDBLL-8TLI-TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4MB 8NS 44TSOP
850-80-019-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-019-30-001101 Preci-Dip 157680 2016+ CONN HDR 19POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-019-30-001101 Preci-Dip 287390 2016+ CONN HDR 19POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185505919 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
75168-303-36 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead