Location : Home > M > MT36JSF2G72PZ-1G4D1
MT36JSF2G72PZ-1G4D1
Share on FacebookShare on Facebook
MT36JSF2G72PZ-1G4D1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MT36JSF2G72PZ-1G4D1 789415 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MT36JSF2G72PZ-1G4D1 789415 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929715-11-25-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929715-11-25-I 3M 157650 2016+ CONN HEADER 50POS DUAL .100 STR Unitronix Electronics Limited
929715-11-25-I 3M 287790 2016+ CONN HEADER 50POS DUAL .100 STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929715-11-25-I IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0434590025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
852-10-036-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
852-10-036-10-002101 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-036-10-002101 Preci-Dip 157280 2016+ CONN HDR 36POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
852-10-036-10-002101 Preci-Dip 287590 2016+ CONN HDR 36POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com