Location : Home > M > MSPE-12-01
MSPE-12-01
Share on FacebookShare on Facebook
MSPE-12-01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-15G-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
PHK13N03LT,518 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 13.8A 8-SOIC
PHK13N03LT,518 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PHK13N03LT,518 NXP 2,000 12+ 8-SO Evergreen Electronics Co.,Ltd
PHK13N03LT,518 NXP 139500 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 13.8A 8-SOIC FindCores Electronics Inc.
PHK13N03LT,518 Semiconductor 31165 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-10E-63-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
FDMC86520DC Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N CH 60V 17A POWER33
FDMC86520DC fsc 1465 15+ Excellent Electronics Components Inc
FDMC86520DC IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDMC86520DC NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-07A-166-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-16A-51-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
ATS-07B-123-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT T766
ATS-07C-203-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
EHCBS-7-16-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Edge Holding / Snap Lock Nylon 1.000" (25.40mm) 1"
EHCBS-7-16-01 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EHCBS-7-16-01 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EHCBS-7-16-01 Richco 58969 CBSE-HOLDSHTNOSE AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
CIM21U102NE Filters Ferrite Beads and Chips 1 kOhm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount 500mA 1 Lines 400 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
CIM21U102NE 897846 13+ fenyang electronics co.,ltd
CIM21U102NE Distributor 183310 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
CIM21U102NE Semiconductor 19475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1944R-06K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Unshielded Molded Inductor 2.7A 40 mOhm Max Axial
1944R-06K Electronics 25380 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
905-12MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.472" (12.00mm) Natural