Location : Home > M > MSP3V3-M3/89A
MSP3V3-M3/89A
Share on FacebookShare on Facebook
MSP3V3-M3/89A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSP3V3-M3/89A TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 100W 3.3V Unidirect 80,000 Vishay Semiconductors 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MSP3V3-M3/89A MicroSMP 40000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MSP3V3-M3/89A ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MSP3V3-M3/89A UNKNOWN 3888 GS 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-1773449-0 Uncategorized Miscellaneous ALTERA MT-PBX MEDICAL DUAL-WALL
1803100000 Uncategorized Miscellaneous BLZ 5.08/08/180F SN BK BX
1803100000 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
61500099256 Uncategorized Miscellaneous EXL UNITIZED WHEEL TR 2" 6S FIN