Location : Home > M > MSP08C014K70GEJ
MSP08C014K70GEJ
Share on FacebookShare on Facebook
MSP08C014K70GEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSP08C014K70GEJ RES ARRAY 4.7K OHM 7 RES 8SIP 784500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MSP08C014K70GEJ Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 8pin 2 Hi M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
MSP08C014K70GEJ Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 8pin 2 Hi M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
MSP08C014K70GEJ RES ARRAY 4.7K OHM 7 RES 8SIP 1430500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MSP08C014K70GEJ ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MSP08C014K70GEJ Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 8pin 2 Hi M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163124G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC