Location : Home > M > MSP08A0347K0GEJ
MSP08A0347K0GEJ
Share on FacebookShare on Facebook
MSP08A0347K0GEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSP08A0347K0GEJ RES ARRAY 47K OHM 4 RES 8SIP 588000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MSP08A0347K0GEJ Resistor Networks & Arrays 47Kohms 8pin 2 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
MSP08A0347K0GEJ Resistor Networks & Arrays 47Kohms 8pin 2 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
MSP08A0347K0GEJ RES ARRAY 47K OHM 4 RES 8SIP 1234000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MSP08A0347K0GEJ Resistor Networks & Arrays 47Kohms 8pin 2 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com