Location : Home > M > MSP08A03330RGEJ
MSP08A03330RGEJ
Share on FacebookShare on Facebook
MSP08A03330RGEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSP08A03330RGEJ RES ARRAY 330 OHM 4 RES 8SIP 1234300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MSP08A03330RGEJ RES ARRAY 330 OHM 4 RES 8SIP 588300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MSP08A03330RGEJ Resistor Networks & Arrays 330ohms 8pin 2 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
MSP08A03330RGEJ Resistor Networks & Arrays 330ohms 8pin 2 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd