Location : Home > M > MSP08A031K50FEJ
MSP08A031K50FEJ
Share on FacebookShare on Facebook
MSP08A031K50FEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSP08A031K50FEJ RES ARRAY 1.5K OHM 4 RES 8SIP 786700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MSP08A031K50FEJ Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 8pin 1 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
MSP08A031K50FEJ Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 8pin 1 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
MSP08A031K50FEJ RES ARRAY 1.5K OHM 4 RES 8SIP 1432700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com