Location : Home > M > MSP08A03120RGEJ
MSP08A03120RGEJ
Share on FacebookShare on Facebook
MSP08A03120RGEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSP08A03120RGEJ ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MSP08A03120RGEJ RES ARRAY 120 OHM 4 RES 8SIP 704700 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
MSP08A03120RGEJ RES ARRAY 120 OHM 4 RES 8SIP 1436200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MSP08A03120RGEJ RES ARRAY 120 OHM 4 RES 8SIP 809900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RT0603BRD07182KL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 182K OHM 0.1% 1/10W 0603
RT0603BRD07182KL Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0603BRD07182KL Yageo 892800 17+/18+ RES SMD 182K OHM 0.1 1/10W 0603 FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT0603BRD07182KL Yageo 892800 NEW RoHS RES SMD 182K OHM 0.1 1/10W 0603 FindCores Electronics Inc.
RT0603BRD07182KL Yageo 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/10W 182K ohm .1 25ppm Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
77083334 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 330K OHM 8SIP
77083334 CTS Resistor Products 902400 2015+ RES ARRAY 330K OHM 4 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77083334 Electronics 27639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
77083334 IC 38750 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
77061473 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP
77061473 CTS Resistor Products 898300 2015+ RES ARRAY 47K OHM 5 RES 6SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com