Location : Home > M > MSP08A0133K0FEJ
MSP08A0133K0FEJ
Share on FacebookShare on Facebook
MSP08A0133K0FEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSP08A0133K0FEJ Resistor Networks & Arrays 33Kohms 8pin 1 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MSP08A0133K0FEJ RES ARRAY 33K OHM 7 RES 8SIP 886100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MSP08A0133K0FEJ Resistor Networks & Arrays 33Kohms 8pin 1 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
MSP08A0133K0FEJ Resistor Networks & Arrays 33Kohms 8pin 1 Low M-SIP 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
MSP08A0133K0FEJ RES ARRAY 33K OHM 7 RES 8SIP 1411100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com