Location : Home > M > MSMP15048F
MSMP15048F
Share on FacebookShare on Facebook
MSMP15048F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSMP15048F PWR SUP MEDICAL 48V 3.8A 150W 8000 ICC/Elpac Power Syst 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com