Location : Home > M > MSMP11524F
MSMP11524F
Share on FacebookShare on Facebook
MSMP11524F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSMP11524F standard package with RoHS 43100 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MSMP11524F 789415 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MSMP11524F 789415 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MSMP11524F 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MSMP11524F PWR SUP MEDICAL 24V 4.8A 115W 8000 ICC/Elpac Power Syst 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com