Location : Home > M > MSD160-12
MSD160-12
Share on FacebookShare on Facebook
MSD160-12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSD160-12 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MSD160-12 N/A 600 Microsemi 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MSD160-12 DIODE BRIDGE 3PH 1200V 160A SM3 2850 Microsemi 15+ new in stock Alphatek Technology Limited
MSD160-12 DIODE BRIDGE 3PH 1200V 160A SM3 1215 Microsemi 15+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-152-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-152-41-001101 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-078-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0386915321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
801-87-035-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-035-10-143101 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-035-10-143101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1757620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757620000 Weidmuller 147610 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757620000 Weidmuller 297450 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1620790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1620790000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 20POS F SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1620790000 Weidmuller 147790 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1620790000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039013023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
0039013023 138191 AVAIL BICO TRADING COMPANY
801-83-007-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-007-66-001101 Preci-Dip 157360 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-007-66-001101 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com