Location : Home > M > MSD15-2412
MSD15-2412
Share on FacebookShare on Facebook
MSD15-2412 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSD15-2412 POWER SUPPLY DUAL 15W 12V 600MA 8000 Volgen America/Kaga Electronic 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MSD15-2412 ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09195206903641 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle