Location : Home > M > MSC8157SVT1000A
MSC8157SVT1000A
Share on FacebookShare on Facebook
MSC8157SVT1000A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSC8157SVT1000A Originalnew 20000 FREESCALE 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MSC8157SVT1000A 354 FREESCAL 14+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4QV01EG-0054CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 33.33MHz, 50MHz, 62.5MHz 10-CLCC
8N4QV01EG-0054CDI8 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4Q001EG-102LCDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 106.25MHz, 212.5MHz, 75MHz, 150MHz 10-CLCC
70151-1505 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
8N4SV76FC-0124CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 75MHz 6-CLCC
87620121 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Batch, Preset, Tachometer, Timer, Totalizer 12 ~ 24VDC Panel Mount
2314532 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE SOCKET-SOCKET
8N3DV85BC-0040CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz, 669.3266MHz 6-CLCC
SI5326B-C-GMR IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5326B-C-GMR N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI5326B-C-GMR ORIGINAL 440 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SI5326B-C-GMR VISHAY 26199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
R5F101LKAFB#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
TSV522AIYST IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSV522AIYST NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSV522AIYST STM 3500 TSSOP8 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
BQ29703DSET IC 38800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BQ29703DSET NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BQ29703DSET TI 989000 16+ROHS SOP6 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
890-18-028-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-18-028-10-002101 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-18-028-10-002101 Preci-Dip 157750 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-18-028-10-002101 Preci-Dip 287910 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com