Location : Home > M > MSC8152SAG1000B
MSC8152SAG1000B
PAXLIA00 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAXLIA00 NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1547928 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR/ACTUATOR BOX
CS1W-PTS55 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module Backplane
CS1W-PTS55 7984566 13+ fenkey electronics co.,ltd
CS1W-PTS55 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CS1W-PTS55 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CS1W-PTS55 IC 39680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75EC-0097CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 38.88MHz 6-CLCC
8N4SV75EC-0097CDI IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75LC-0053CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz 6-CLCC
8N3DV85EC-0078CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 200MHz 6-CLCC
70178-1126 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-245-2-0410 05000C SFTY EDGE
A42MX16-1PQG160I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A42MX16-1PQG160I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC5VLX110-3FFG676C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB96F386RSCPMC-GS-156E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
PIC16F1825-I/JQ Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? mTouch? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)
PIC16F1825-I/JQ IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC16F1825-I/JQ NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
89HPES24T6ZCBX IDT 6907 BGA RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
71342LA45J8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32KBIT 45NS 52PLCC
71342LA45J8 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929400-01-25 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded, Breakable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929400-01-25 3M 278090 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929400-01-25 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS EKT Electronics Co., Ltd
929400-01-25 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS TPC Global Service Co.Ltd.
929400-01-25 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-647126-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-647126-3 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-647126-3 TE Connectivity AMP Connectors 278890 2016+ CONN HEADER 3POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-647126-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-647126-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3POS MTA-156 R/A TIN TPC Global Service Co.Ltd.