Location : Home > M > MSC7118VF1200
MSC7118VF1200
Share on FacebookShare on Facebook
MSC7118VF1200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40166-0025 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY MAT 600X450MM
40166-0025 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70261-1191 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-2-3050A-2000C
70261-1191 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2273153-1 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks DISTR BOX M12 5POS 4WAY PNP PUR/
SI5330M-B00232-GM Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Translator IC 250MHz 24-VFQFN Exposed Pad
SI5330M-B00232-GM IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5330M-B00232-GM NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI5330M-B00232-GM SILICON 3664 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
E5CN-HC2MD-W-500 AC/DC24 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
E5CN-HC2MD-W-500 AC/DC24 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
E5AZ-C3T AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, U) 100 ~ 240VAC Panel Mount
100-1215-1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules Blackfin? Embedded Module CM-BF561 (Dual Core) 600MHz x 2 128KB 32MB
EP1S20F780C6N Altera 8000 16+ 780-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP1S20F780C6N ALTERA 81246 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP1S20F780C6N ROHSPb 298500 12+ ALTERA IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AD1974WBSTZ-RL ADI 19999 2022+ LQFP-48 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AD1974WBSTZ-RL AnalogDevi 357 20+PB 48-LQFP7x7 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4VFX20-11FF672I xilinx 3680 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC4VFX20-11FF672I Xilinx Inc 8000 16+ 672-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4VFX20-11FF672I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PIC32MZ1024EFH124-I/TL Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? M-Class PIC? 32MZ Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 1MB (1M x 8) FLASH 124-VTLA (9x9)
72275L15PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 32768X18 LP 15NS 64-TQFP
101-206 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 20 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold
2-917658-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
2-917658-3 IC 38260 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2-917658-3 TE Connectivity AMP Connectors 287650 2016+ CONN HEADR 12POS STR KEY-YY 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com