Location : Home > M > MS90376-22Y
MS90376-22Y
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9535 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MS27468T13B4BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
UE86-3G6620-20361 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE/CONN 2X6 2 INNER EMI FINGER
DBUE25SFO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 F CRIMP F0 CLIN ZINC
400M0-09-1-00 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
SFW29R-3STE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 29 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
7-1437667-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
7-1437667-8 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
7-1437667-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
7-1437667-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 8.26MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1546978-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1546978-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1546978-6 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 16POS VERT .438 EKT Electronics Co., Ltd
1-1546978-6 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 16POS VERT .438 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0275320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters MKL 3/6 HORZ TAB 6POS BRN
2-1586861-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.165" (4.20mm)
310-43-164-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-43-164-41-001000 STOCK 43620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
C905225600 KEMET 40440 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C905225600 KEMET 87690 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009523045 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
0395026511 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VX301101B0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VX301101B0J0G Amphenol FCI 157840 2016+ 350 TB SOC RA CLOSE THR Unitronix Electronics Limited
VX301101B0J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX301101B0J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1613775 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Right Angle Shielded