Location : Home > M > MS52000-2
MS52000-2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CN0967C24A30S8-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
172203-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN SEAL PROTECTOR NATURAL 3POS
AWH 16G-E222-IDC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PIN IDC 16POS W/ FLANGE
SLW28S-1C7LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Through Hole
CS3101A-10SL-64P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
M83723/71R10068 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1527310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1527310000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1527310000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 11POS BK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1527310000 Weidmuller 288010 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-9961145 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
M20-9961145 Harwin Inc. 157480 2016+ 11 SIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9961145 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9961145 NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546965-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-1546965-7 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-796598-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
M20-8770846P Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-8770846P Harwin Inc. 157290 2016+ 08 SIL VERT SMT HDR P/P Unitronix Electronics Limited
M20-8770846P IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-8770846P NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1470108-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2.0MM PITCH HEADER,DIP 12P
1-1470108-2 TE Connectivity AMP Connectors 157099 2015+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 12P Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1470108-2 TE Connectivity AMP Connectors 278710 2016+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 12P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1470108-2 TE Connectivity AMP Connectors 88810 2015+ 2.0MM PITCH HEADERDIP 12P Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0387407512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
151-10-648-00-004000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .025"DIA .600 48POS
151-10-648-00-004000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
151-10-648-00-004000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
151-10-648-00-004000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
151-10-648-00-004000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .025DIA .600 48POS EKT Electronics Co., Ltd
1984455 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1984455 Phoenix Contact 147170 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1984455 Phoenix Contact 277390 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38047-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38047-04-0 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38047-04-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430502-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1620170 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
1619788 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Shielded