Location : Home > M > MS52000-13
MS52000-13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CN0966A24A43PNY140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CN1020A20A41P9-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
2M805-003-07ZNU15-2SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 2C 2#12 SKT RECP OM
09642217220 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
BACC63CC22-19S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
C48-16R24-61S6-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 61C 61#20 SKT PLUG
97-3108A16-12S-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 1C 1#4 SKT PLUG
GTCL030RV24-AJPW-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 25C 25#16 PIN RECP WALL RM
182-037-113R181 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
FCE17B25SC610 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
SEFCX-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
SEFCX-9 Curtis Industries 147420 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEFCX-9 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEFCX-9 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1880452 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1880452 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1880452 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1880452 Phoenix Contact 287830 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2314891 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters CONN TERM BLOCK
2314891 Phoenix Contact 157790 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2314891 Phoenix Contact 287370 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1686381044 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1686381044 Weidmuller 8000 2012+ LM MT 300 20/8 WHITE 264/SH TPC Global Service Co.Ltd.
151-10-650-00-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
151-10-650-00-016101 Preci-Dip 147150 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
151-10-650-00-016101 Preci-Dip 277650 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0532583005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin