Location : Home > M > MS3476W20-41PX
MS3476W20-41PX
CN0966B20G39P7Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DTS20F25-43HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KJB0T17W35BE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DBMM25PLK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
52539-2001 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 200 Position Plug Connector Board to Board Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
GTS030A36-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#0 PIN RECP
DF15(4.2)-20DP-0.65V(50) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
767025-3 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 114 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold