Location : Home > M > MS3476L14-12PW
MS3476L14-12PW
KJL6T19N35SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CA3102E32-7PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
HR10-10J-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Jack, Female Sockets Solder Gold
PEW.4M.340.XLMT Connectors, Interconnects Circular Connectors 40 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
0015389122 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position CIC, FFC Connector Plug 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)