Location : Home > M > MS3475W12-8PL/C
MS3475W12-8PL/C
JBXFD1B04MSSDSMR Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
JBXEA1J02MCSDS Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CA06R24-28PZF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
GTC06-28-79PW Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 16C 7#8 9#16 PIN PLUG
89891-447H Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Tin-Lead 0.100" (2.54mm) Through Hole
89891-411HLF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Tin 0.100" (2.54mm) Through Hole
91614-312 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Gold 0.100" (2.54mm) Surface Mount