Location : Home > M > MS3474L20-39SY
MS3474L20-39SY
09330242621 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Inserts, Modules Male Insert 24 Position Screw
2-748483-0 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
6-146500-0 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 20POS .100" DUAL ROW