Location : Home > M > MS3472W24-19PY
MS3472W24-19PY
L17DAFRDA15S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
DBM9W4PNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB NMB
2M803-002-06ZNU8-28PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 8C 8#20HD PIN PLUG THRD
BACC63CB20-28P10 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
F05E-131146R Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
CTV07RW-25-29PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3472W24-19P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
5-640431-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 22POS 18AWG MTA156
0009503191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 19 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)