Location : Home > M > MS3472W20-16A
MS3472W20-16A
AIB1FC18-10SC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#12 SKT RECPT LINE
1647640 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Accessories REDUCING ADAPT M40 - M32 ORING
951417-9011506-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 17POS 2MM T/H
FCC17E09SN490 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
39-51-3160 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector Tin 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle