Location : Home > M > MS3472L16-8PW-LC
MS3472L16-8PW-LC
KPSE06E14-19PDZRSB2 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
MS3474L14-15PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVS07RS-11-2SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
0015474164 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 16 Position CIC, FFC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)