Location : Home > M > MS3471L18-11PL/C
MS3471L18-11PL/C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E36-9PBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CTVPS02RF21-35P Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
BACC63CB10-5S9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
FCE17A15SA650 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
172-E50-201-011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
2M803-003-02M8-2PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 2C 2#16 PIN RECP OM
PT06E-20-39SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
FH35-27S-0.3SHW(99) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 27 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
GTC030RV20-4S-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#12 SKT RECP WALL
3130-40-0102-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount IDC SOCKET 0.079 40 POS
DF1B-36DS-2.5RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
DF1B-36DS-2.5RC Hirose 120000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
DF1B-36DS-2.5RC Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
DF1B-36DS-2.5RC IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF1B-36DS-2.5RC STOCK 43200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1051032:0077 Phoenix Contact 157620 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
0878981626 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
77311-418-19LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
77311-418-19LF Amphenol FCI 157550 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
77311-418-19LF Amphenol FCI 277910 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-418-19LF IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387736415 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER BTS 15 KIT
1-284512-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284512-1 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284512-1 TE Connectivity AMP Connectors 147750 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284512-1 TE Connectivity AMP Connectors 277950 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284512-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 11PS R/A 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
800-10-005-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-005-65-001101 IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-005-65-001101 Preci-Dip 147170 2016+ CONN HDR 5POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-005-65-001101 Preci-Dip 288670 2016+ CONN HDR 5POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387110406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1604338 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CABLE GLAND 7MM-10.5MM