Location : Home > M > MS3470W12-10PL/C
MS3470W12-10PL/C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEJ082A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
LJT00RE17-25P Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 24C 22#22D 2#8(COAX) PIN
MS3470L12-10SWL/C Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DL60R24-61PN-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
208006-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
CWR-180-25-0000 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
10114828-11103LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
10114828-11103LF Amphenol FCI 147570 2016+ WTB 1.25 WAFER 180 SMT Unitronix Electronics Limited
10114828-11103LF FCI 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
10114828-11103LF IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
432105-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432105-08-0 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-480709-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.250" (6.35mm)
1-480709-5 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1-480709-5 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-480709-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-480709-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CAP 12POS UNIV-M-N-L GREEN EKT Electronics Co., Ltd
825435-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
825435-4 TE Connectivity AMP Connectors 278790 2016+ CONN HEADER 4POS VERT 30GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
142-90-640-00-592000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .600 40POS
142-90-640-00-592000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
142-90-640-00-592000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
142-90-640-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
142-90-640-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .600 40POS EKT Electronics Co., Ltd
0386907312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate