Location : Home > M > MS3470L22-41A
MS3470L22-41A
TV07RW-21-39HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CTVP00RF-17-73SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 73 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1731100040 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
16882-4SG-311 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
95200-404 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Tin-Lead 0.100" (2.54mm) Through Hole
76342-309 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole
87606-314 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole