Location : Home > M > MS3470L12-10SL/C
MS3470L12-10SL/C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV07RW-23-55PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
M24308/2-1F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
09670509012 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors MIN D FE PCR 50 POLE_S4_6,3 MM S
DTS24W17-8BE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Shielded
09140160301 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Frames FRAME FIXED SZ16B FOR 4MOD
TV06DT-25-90PB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 46C MIXED PIN PLUG
91614-305ALF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Gold 0.100" (2.54mm) Surface Mount
532955-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle