Location : Home > M > MS3452W24-28PW
MS3452W24-28PW
CA3101E24-9SB15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
CA3102E16S-4SB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
MS3472W14-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
10-48214-7S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
LJT01RE21-41S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 41C 41#20 SKT RECP
97-3101A32-13PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 23C 18#16, 5#12 PIN RECP
ACA3106F16-10SB Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 3C 3#12 SKT PLUG
KJB0T21W41AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
97-3106B16S-6P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#16 PIN PLUG
P50L-100P-A-TGF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold
DJT14F15-5PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
BH9252P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
213153-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings PLUG ASSY,15 POSN,AMPLIMITE
D38999/20WB4SDL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
5353183-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
5353183-8 IC 39212 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
AIB2-20-19P0 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#8 PIN RECP BOX
97-3108B20-18PZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
WP9-S010VA1-R6000 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 10 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
0527451233 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
MS3452W24-28P Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver