Location : Home > M > MS3452L20-16S
MS3452L20-16S
KPT2E10-6PEW Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
CA3108E28-11SB13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
DJT14F25-24SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
KJB0T9F35SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
GTC06G24-AJS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 25C 25#16 SKT PLUG
GTC030AF14S-7P-027 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#16S PIN RECP BOX RM
FCE17E09AD440 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Adapters FILT DSUB 9POS M-F ADPTR
10-72114-10S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
D38999/26MD18JN Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
52746-1590 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle