Location : Home > M > MS3451L12S-3P
MS3451L12S-3P
CA3101E36-3SB15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
KPT06F14-15P Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
1-1445778-6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
MS3474L14-5SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TVP00RK-9-9SE-S1AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
97-3107A20-27S-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 SKT PLUG
SP02E-18-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
97-3106A-18-420S Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
0526892787 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 27 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle