Location : Home > M > MS3450W22-22SZ
MS3450W22-22SZ
D38999/24FB5SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PTG06E-14-19S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
TV06RK-11-19S Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
85100T2232P50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
CN0967C18G08S7-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PT07P-18-30P Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
D38999/26JH53SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
52465-2291 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 22 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Tin-Lead
GTS06CFZ-20-27P Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
91900-31531LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 31 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold or Gold, GXT?
241A14160X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37POS M/M DUAL 370PF