Location : Home > M > MS3450L20-33P
MS3450L20-33P
CA3102E24-4SB109 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
2MJ-2S416000 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
97-3106B24-6SX-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#12 SKT PLUG
PT07P-12-10P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
AIB6P18-1SS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 10C 10#16 SKT PLUG
AIB6LC20-27PS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 14C 14#16 PIN PLUG
CS3106A-22-70P Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
GTC02E-22-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
PT06USB3-14-18P Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 18C 18#20 PIN PLUG
CIR020R-18-1PW-F80-T96 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
IL-312-70PB-VF-A1-E3500 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 70 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
747957-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position
85100R123P50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
D38999/26MD35HN Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3108B20-21PW-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 8#16, 1#12 PIN PLUG
046214012010800+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount