Location : Home > M > MS3450L14S-7PX
MS3450L14S-7PX
KJL5E21B11SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TV06RW-17-6JN Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
BACC63CT15-19SN Connectors, Interconnects Circular Connectors BACC 19C 19#20 SKT PLUG NI
FPG.0K.305.CLAC45Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
KJB6T15F35BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 37 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
74193-090 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 90 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold
74193-090 FCI 8000 2012+ CONN RECEPT 90POS .050 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
75-68622-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver