Location : Home > M > MS3420-10
MS3420-10
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCSNLS-1-R-M40AS Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN LINE SOURCE CAP
1971787-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts RECEPTACLE CONTACT, 2X18 AWG
DA1P026M95E Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN PLUG 26POS 0.6MM
M83513/22-C01CN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
FCE17A15PA650 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
BACC63BN10-5P9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
10-36233-123 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN CLAMP
4-640430-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 10POS 26AWG MTA156
KJB7T21W41AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
94063-406HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
94063-406HLF Amphenol FCI 147040 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
94063-406HLF Amphenol FCI 298910 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
94063-406HLF IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1054233:0011 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0811943 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips LABEL SHEET
1838510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole