Location : Home > M > MS3124F14-15P
MS3124F14-15P
7-146494-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 42POS .100" DUAL ROW
CTVP00RW-21-11BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 11C 11#12 SKT RECP
39-26-9146 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN