Location : Home > M > MS3121P12-10P
MS3121P12-10P
5-146508-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 10POS .100" DUAL ROW
4STD25SCR99B30X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
73000005342 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Accessories INCREASER - M32 TO M40
DSH5XPRAA02X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78P M HD PC TAIL 4-40
241A10380X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15POS M P/C 370PF 4-40