Location : Home > M > MS3120F20-41PXF0
MS3120F20-41PXF0
Share on FacebookShare on Facebook
MS3120F20-41PXF0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MS3120F20-41PXF0 CONN HSG WALL MNT RCPT 41POS 157260 ITT Cannon, LLC 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3471W22-12P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
91-645365-AKH Connectors, Interconnects Circular Connectors TV 24C 22#22D 2#8(POWER) SKT P
DAE15PK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
KJB7T9F98BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
950454-6102-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
431703-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431703-21-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0026033151 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0511420400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.256" (6.50mm)
T37043-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37043-25-0 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37043-25-0 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF11-6DP-2DSA(08) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
DF11-6DP-2DSA(08) HIROSE 1000 16+ N/A Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DF11-6DP-2DSA(08) IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11-6DP-2DSA(08) NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
344260-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
344260-1 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
344260-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1649490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1649490000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1649490000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1649490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN S-RELIEF BLC 5.08 14POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1649490000 Weidmuller 147250 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
0803621:0071 Phoenix Contact 157540 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
9-2178711-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin